1 сентября, 2021

Видання Ukrainian Law Firms 2021 високо оцінило провідні практики ARBITRADE

ARBITRADE підтверджує свої лідерські позиції у виданні «Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients» у 2021 році у трьох провідних практиках компанії — міжнародного арбітражу, міжнародної торгівлі сировинними товарами та агробізнесу.

Зокрема, видання продовжує відзначати високий професіоналізм ARBITRADE у сфері як інвестиційного, так і комерційного міжнародного арбітражу. Наголошується на різносторонності компанії, практика якої охоплює великий спектр послуг у арбітражному процесі за регламентами різних арбітражних інституцій. Юристи компанії систематично залучаються як експерти з українського права в арбітражах процесах.

ARBITRADE входить в ТОП-3 юридичних компаній у галузі врегулювання спорів у сфері міжнародної торгівлі сировинними товарами. Досвід компанії у даній практиці виданням 2021 року було відзначено наступним чином: «Фірма користується довірою українських та іноземних торговців сільськогосподарськими товарами як при вирішенні спорів  у процедурі доарбітражного врегулювання, так і безпосередньо у арбітражних процесах з приводу поставки сільськогосподарських товарів за арбітражними регламентами GAFTA та FOSFA згідно англійського законодавства, а також за правилами МКАС при ТПП України».

Видання зазначає, що ARBITRADE відома своєю активною практикою у секторі агробізнесу. Наголошується, що юристи компанії за даним напрямком успішно захищають інтереси як українських, так і іноземних клієнтів.

Видання відзначило керуючого партнера ARBITRADE Павло Тритеніченка серед топ-5 лідерів у сфері міжнародної торгівлі сировинними ресурсами, а інші члени команди, партнер Іван Ващинець та радник Юлія Черних, зайняли позиції серед провідних спеціалістів даної галузі.

Юлія Черних, радник ARBITRADE, також зберігає за собою місце серед п’ятірки найкращих спеціалістів у галузі міжнародного арбітражу.

«Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients» – незалежне професійне дослідження юридичного ринку України, що охоплює формування рейтингу провідних юридичних фірм та практикуючих юристів, широкий огляд юридичного ринку послуг в Україні та думки експертів з ключових галузей права