29 августа, 2016

Команда ARBITRADE виграла арбітраж GAFTA

ЮК ARBITRADE успішно представила інтереси свого клієнта в арбітражі за регламентом Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA).

Юристи ARBITRADE представляли інтереси провідного українського агротрейдера у арбітражному процесі. Суть спору стосувалася стягнення збитків за порушення зобов’язань за договором купівлі-продажу зернових. Відповідач подав зустрічні позови у справі про зарахування однорідних вимог. Підставою для їх подачі стала угода, справжність якої заперечувалася позивачем. У зв’язку з цим справа також набула резонансу в Україні, зокрема, позивачем було ініційовано відповідні кримінальні розслідування. Складність даного процесу призвела до того,що розгляд справи тривав більше року та включав у себе декілька раундів пояснень сторін.

Арбітражний суд GAFTA зрештою став на бік позивача,якого представляла команда юристів ARBITRADE, та задовольнив позовні вимоги українського трейдера у справі на загальну суму більше 11 мільйонів доларів США.

Інтереси відповідача, кіпрської торгівельної компанії, представляла відома британська юридична фірма Reed Smith LLP, яка в ході розгляду справи була замінена на іншу відому британську фірму, Holman Fenwick Willan LLP. Команду ARBITRADE очолювала радник Юлії Черних.

Юристи ARBITRADE раніше виграли спори у трьох подібних справах між тими ж сторонами на загальну суму більше 32 мільйонів доларів США.