5 апреля, 2018

Юлія Черних виступила на «Legal High School»

Юлія Черних, радник компанії ARBITRADE, прочитала серію лекцій в рамках школи судової практики освітньої платформи «Legal High School». Виступи відбулися під час блоку «Міжнародний арбітраж та транскордонні спори: найкращі практики».

Юлія виступила на теми вибору та призначення арбітрів у сировинних арбітражах GAFTA (Міжнародної Асоціації Торгівлі Зерном і Кормами) і FOSFA (Федерації асоціацій із торгівлі оліями, насінням олійних культур і жирами) та виконання рішень GAFTA і FOSFA.  Юлія також прочитала лекції на теми змін до нового регламенту МКАС при ТПП України та застосування Віденської конвенції про договори міжнародної купівлі-продажу товарів  у практиці МКАС при ТПП України.

«Legal High School» — це нова освітня платформа, яка почала свою роботу в січні 2018 року та робота якої спрямована на підвищення кваліфікації практикуючих юристів. Школа використовує  інноваційний IT-формат, що дозволяє відвідувати заняття в режимі онлайн. Викладачами школи є партнери провідних юридичних фірм України, керівники юридичних департаментів найбільших підприємств, судді вищих судів, держслужбовці.