ARBITRADE є однією з перших бутікових компаній на українському ринку юридичних послуг, які спеціалізуються у сфері арбітражу та судової практики. В основу створення спеціалізованої юридичної фірми була закладена ідея поєднати просту структуру та значний досвід, що забезпечує якісні послуги та одночасно гнучкий підхід до вирішення завдань та ціноутворення. Назва Компанії, яка є акронімом від англійських слів «арбітраж» та «торгівельне право», передає нашу орієнтованість на вирішення комерційних спорів.

Компанія ARBITRADE була заснована у 2007 році та з часом набула відмінної репутації у сфері вирішення спорів. Зберігаючи свою спеціалізацію в арбітражі та судовій практиці, Компанія поступово сформувала команду висококваліфікованих спеціалістів з різних сфер комерційного права.

Протягом усього часу існування фірми клієнти цінують ARBITRADE за професіоналізм, а також за відданість та досвідченість нашої команди. Партнери фірми Павло Тритеніченко та Іван Ващинець регулярно визнаються провідними юристами України у сфері вирішення спорів.