Bulgarian

Болгарська торгово-промислова палата

ARBITRADE є іноземним членом Болгарської торгово-промислової палати. Болгарська торгово-промислова палата (заснована у 1895 році) є незалежною, неурядовою організацією, яка була створена з метою підтримки, сприяння, представництва та захисту бізнес-інтересів її членів, та сприяє розвитку міжнародного економічного співробітництва та міжнародної інтеграції Республіки Болгарія. Болгарська торгово-промислова палата та 28 регіональних торгово-промислових палат об’єднані в єдину систему болгарських торгово-промислових палат, що налічує близько 53 000 членів.

ukraine

Торгово-промислова палата України

ARBITRADE є членом Торгово-промислової палати України. Торгово-промислова палата України є неурядовою некомерційною самоврядною організацією, членами якої на добровільній основі стають юридичні особи та громадяни України, які зареєстровані як підприємці, а також їх об’єднання. Торгово-промислова палата України має свої представництва у 11 країнах, підтримує партнерські стосунки з торгово-промисловими палатами та іншими партнерськими організаціями у 90 країнах.

nucc

Норвезько-українська торгова палата (NUCC)

ARBITRADE є членом Норвезько-української торгової палати (NUCC). Норвезько-українська торгова палата є некомерційною неурядовою організацією, яка була офіційно заснована на відкритому засіданні компанії «Теленур» 20 листопада 2008 року.

Норвезько-українська торгова палата покращує двосторонню торгівлю між Норвегією та Україною, надаючи потенційним інвесторам інформацію щодо можливостей для ведення бізнесу. NUCC сприяє розвитку торгових та економічних відносин, а також інвестиційних процесів між представниками підприємств України та Норвегії.

Близько 60 компаній зареєстровані як члени Норвезько-української торгової палати.