21 февраля, 2018

ARBITRADE знову ввійшла до рейтингу найкращих юридичних фірм Chambers Global 2018

Юридична компанія ARBITRADE вкотре отримала високе визнання в міжнародному рейтингу Chambers Global 2018 року як одна з найкращих фірм у сфері вирішення спорів в Україні. Крім того, видання Chambers Global включило радника ARBITRADE  Юлію Черних до рейтингу найкращих юристів у цій сфері. У своєму коментарі видання окремо відзначило компетенцію Юлії у сфері міжнародного арбітражу:

«Юлія Черних має широкий досвід у комерційних та інвестиційних арбітражних справах та отримує схвальні відгуки за її «системний та глибокий» підхід. Коментатори ринку вважають її «відомою» фігурою на ринку та відзначають її активність як арбітра».

Юридична компанія ARBITRADE вже декілька років поспіль входить до рейтингів  Chambers Global  та Chambers Europe, а також до інших юридичних довідників, таких як The Legal 500 EMEA та Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients як провідна юридична компанія в Україні у практиці вирішення спорів. Радник ARBITRADE Юлія Черних також регулярно посідає високі місця в українських та міжнародних юридичних рейтингах, таких як Client Choice Awards, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, Chambers Global, Chambers Europe, The Best Lawyers in Ukraine як видатний спеціаліст у сфері міжнародного арбітражу.

Chambers Global є провідним міжнародним юридичним довідником, заснованим у 1990 році, який охоплює юридичні ринки у понад 190 країнах світу.