10 июля, 2018

ARBITRADE отримала високе визнання «Ukrainian Law Firms:a Handbook for Foreign Clients 2018»

Компанія ARBITRADE увійшла до шістнадцятого видання юридичного довідника «Ukrainian Law Firms: a Handbook for Foreign Clients 2018» як одна з трьох найкращих фірм України у сфері міжнародної торгівлі сировинними товарами, а також як одна з найкращих фірм у практиці міжнародного арбітражу. Довідник «Ukrainian Law Firms» також відзначив досвід команди ARBITRADE у практиці вирішення спорів.

Павло Тритеніченко, керуючий партнер ARBITRADE, був визнаний провідним фахівцем у практиці міжнародної торгівлі сировинними товарамита відзначений у сфері реструктуризації заборгованості (банківське право та фінанси). Юлія Черних, радник ARBITRADE, була визнана провідним спеціалістом у практиці міжнародного арбітражу.

Особливу увагу видання «Ukrainian Law Firms» зосередило на спеціалізації ARBITRADE на арбітражних справах, що виникають зі спорів стосовно якості промислового обладнання, що поставляється за зовнішньоекономічними контрактами:

«Більше того, до традиційних сфер спеціалізації ARBITRADE належать арбітражні справи, які стосуються якості промислового обладнання. Цього року команда ARBITRADE ініціювала в ІСС ще одну арбітражну справу, пов’язану з обладнанням, вимагаючи відшкодування витрат, які поніс клієнт у зв’язку з придбанням пошкодженого обладнання для виготовлення пластикової плівки. Юлія Черних, радник ARBITRADE, маючи високу репутацію, була призначена арбітром у більш ніж 30 арбітражних справах».

«Ukrainian Law Firms» – незалежне професійне дослідження, яке проводиться щорічно редакторською групою видання «Юридична Практика». Окрім рейтингу провідних юридичних фірм та практикуючих юристів, довідник містить широкий огляд юридичного ринку послуг в Україні та думки експертів з ключових галузей права.