19 июля, 2019

ARBITRADE отримала високу оцінку «Ukrainian Law Firms 2019»

«Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients» — незалежний довідник по українському юридичному ринку – визнав ARBITRADE однією з провідних компаній в практиках міжнародної торгівлі і міжнародного арбітражу. У виданні також були відзначені досягнення юристів ARBITRADE у сфері агробізнесу.

Павло Тритеніченко, керуючий партнер ARBITRADE, був відзначений як провідний фахівець практики міжнародної торгівлі. Також були відзначені заслуги Юлії Черних: «Блискуча Юлія Черних, радник, крім своєї роботи як представника, залишалася активно залученою і в багато інших видів діяльності в сфері арбітражу. Вона регулярно призначається арбітром і є національним кореспондентом системи ЮНСІТРАЛ «CLOUT» від України».

Особливу увагу видання звернуло на досягнення фірми в практиці міжнародного арбітражу: «У 2018 році практика інвестиційного арбітражу фірми ARBITRADE отримала значний імпульс після того, як на користь її клієнта було винесено рішення в інвестиційному арбітражі за Регламентом Міжнародного центру з врегулювання інвестиційних спорів (…). Департамент також веде широкий спектр справ в комерційному арбітражі за регламентами ряду арбітражних інститутів: Міжнародної торгової палати, Віденського міжнародного арбітражного центру, Лондонського міжнародного арбітражного суду, Арбітражного суду при Польської торговій палаті у Варшаві».

Згадуючи ARBITRADE серед «авторитетних практик» в сфері агробізнесу, довідник підкреслює, що «з огляду на переваги ARBITRADE в арбітражі і структуруванні складних угод, їх основний фокус був спрямований на представництво клієнтів в спорах щодо торгівлі сільськогосподарською продукцією і сировинними товарами. Фірмі регулярно довіряли ведення арбітражних справ за арбітражними регламентами Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA) і Федерації асоціацій торгівлі олійними культурами, насінням і жирами (FOSFA), а також стратегічно важливих справ в українських судах».

«Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients» — щорічне дослідження газети «Юридична практика» і одне з провідних джерел інформації про юридичний ринок України, що містить актуальний огляд діяльності юридичних фірм, а також аналітичні матеріали від практикуючих юристів.