15 марта, 2018

ARBITRADE успішно представила інтереси клієнта в арбітражі GAFTA

Юридична компанія ARBITRADE отримала рішення на користь свого клієнта, турецької компанії, проти компанії, зареєстрованої у Великій Британії, в арбітражі при Міжнародній Асоціації Торгівлі Зерном і Кормами (GAFTA). У справі розглядалося питання стягнення збитків за порушення покупцем договору купівлі-продажу соняшникового шрота на умовах поставки FOB. Команда ARBITRADE представляла інтереси продавця.

Спір виник через неоплату товару покупцем, в результаті чого продавець був вимушений перепродати товар за значно нижчою ціною. Позивачу, інтереси якого представляла компанія ARBITRADE, вдалося стягнути з покупця різницю в ціні, а арбітри погодились із використанням ціни фактичного перепродажу при розрахунку збитків.

ARBITRADE регулярно представляє інтереси клієнтів у сировинних арбітражах із застосуванням англійського права, у тому числі, в арбітражі GAFTА. ARBITRADE є членом GAFTА, а також членом регіонального Торгового комітету GAFTА в Києві та бере активну участь у роботі Міжнародного комітету GAFTА з контрактної політики (ICPC).