8 февраля, 2014

ARBITRADE сприяла популяризації навчальних судових процесів з інвестиційного арбітражу, що проходять в м. Франкфурт (Німеччина)

Юрист ARBITRADE Ярослава Сорохтей було запрошено виступити в якості арбітра на другому Київському пре-муті з франкфуртських навчальних судових процесів з інвестиційного арітражу (FIAM). Пре-мут було організовано спільними зусиллями Ліги студентів Асоціації правників України, Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та юридичною фірмою ENGARDE, пре-мут з франкфуртських навчальних судових процесів з інвестиційного арітражу (FIAM), який відбувся 7 лютого 2014 року в приміщенні Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В змаганнях взяло участь чотири команди із західної Європи, України та СНД, які показали якісну підготовку та хороші результати. Навчальні судові процесів з інвестицйного арбітражу, що проходять у м. Франктфурт (Німеччина) є міжнародним студентським конкурсом з посиленим вивченням захисту інвестицій. Студенти представляють свої аргументи в усній формі перед арбітрами – фахівцями з інвестиційних договорів.

7-мі франкфуртські навчальні судові процеси з інвестиційного арбітражу будуть проходити з 10 по 15 березня 2014 року у м. Франкфурт, Німеччина. Для додаткової інформації про навчальні судові процеси перейдіть, будь ласка, за посиланням