28 июня, 2011

ARBITRADE став членом Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (ГАФТА)

16 травня 2011 року юридична компанія ARBITRADE стала новим членом Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (ГАФТА).

ЮК ARBITRADE, визнана міжнародними рейтингами в галузі вирішення спорів, накопичила значний досвід ведення справ саме в арбітражі ГАФТА. Компанія активно співробітничає та вступає до провідних зернових, цукрових, молочних асоціацій з метою надання юридичних послуг преміум-класу та відповідати високим стандартам міжнародного бізнесу, який динамічно розвивається.

Міжнародна асоціація торгівлі зерном і кормами (ГАФТА) була заснована в 1878 році та спочатку називалась Асоціацією з торгівлі кукурудзою. В 1906 році група трейдерів відокремилася від Асоціації з торгівлі кукурудзою та сформувала Асоціацію з кормів для тварин. В 1971 році внаслідок об’єднання обох асоціацій утворилася ГАФТА. На сьогоднішній день ГАФТА нараховує більше 1250 членів у 86 країнах світу. 80 відсотків міжнародної торгівлі зерном здійснюється відповідно до умов ГАФТА.

Головною метою ГАФТА є сприяння розвитку міжнародної торгівлі зерном, кормами, бобовими, рисом, а також захист інтересів її членів по всьому світі.

Міжнародно-визнана система врегулювання спорів шляхом арбітражу є основою контрактів ГАФТА. Правила врегулювання спорів розроблені відповідно до сучасної торгової практики. Для розгляду спору призначаються кваліфіковані арбітри ГАФТА. Всі арбітри проходять відбір на відповідність високим професійним якостям. Вони повинні мати глибоке сприйняття труднощів та проблем сучасної торгівлі, відвідувати тренінги та працювати відповідно до стандартів та критеріїв Програми професійного просування та розвитку ГАФТА.

Головний офіс ГАФТА знаходиться в Лондоні. Регіональними є офіси в Києві та Пекіні.