Аграрний сектор

ARBITRADE має репутацію провідної української юридичної фірми в аграрному секторі. Наш досвід в аграрному бізнесі уже тривалий час отримує високу оцінку Ukrainian Handbook for Foreign Clients та Ukrainian legal directory.

Досвід ARBITRADE у сфері вирішення спорів, що виникають у сфері торгівлі сировинними продовольчими товарами (наприклад зерном, рослинною олією) є унікальним на ринку. Ми представляємо інтереси найбільших аграрних компаній у міжнародному арбітражі. Наша команда володіє експертними знаннями торгових звичаїв, матеріального та процесуального права у галузі торгівлі сировиною та морського арбітражу.

Аби бути готовими до будь-яких викликів, наші юристи беруть участь у програмах постійного професійного розвитку та здобули дипломи GAFTA у галузі Торгівлі. Юлія Черних, радник ARBITRADE, з 2011 по 2018 рік була членом Комітету GAFTA з міжнародної договірної політики, який відіграє ключову роль у перегляді контрактів GAFTA.

 

Ukrainian Law Firms:

«ARBITRADE, регіональна бутікова фірма, відома своєю арбітражною практикою у сфері торгівлі продовольчими товарами. Спеціалізована команда на чолі з Юлією Черних брала участь у багатьох процесах в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України, в арбітражних судах GAFTA і FOSFA.»

«ARBITRADE, авторитетний бутік, що спеціалізується на арбітражі, залучений до арбітражу FOSFA і GAFTA, а також до роботи в сфері сировинної торгівлі»

Усвідомлення ризиків знижує ризики. Ми використовуємо наш досвід вирішення спорів для складання договорів, що несуть менші ризики, а також для надання якісних консультацій нашим Клієнтам.