Ми представляємо інтереси Клієнтів в арбітражних судах Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA/ГАФТА), Федерації асоціацій торгівлі олійними, насінням олійних культур та жирами (FOSFA/ФОСФА), Асоціації рафінованого цукру (RSA), а також в арбітражних процесах відповідно до правил Лондонської асоціації морських арбітрів (LMAA). Ми володіємо спеціальними знаннями як матеріального, так і процесуального права у сфері торговельного та морського арбітражу. Юристи нашої команди мають досвід роботи з англійським правом, зокрема, зі стандартними контрактами GAFTA і FOSFA. Юлія Черних, радник ARBITRADE, з 2011 по 2018 рік була членом комітету GAFTA з міжнародної договірної політики, який відіграє ключову роль в аналізі існуючих та розробці нових контрактів GAFTA. Вона провела ряд курсів з морського арбітражу в Бразилії під егідою Королівського інституту арбітрів.

Наш досвід також охоплює представництво в морському арбітражі Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України (MAК при ТПП України) і Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті Російської Федерації.

Практика ARBITRADE у сфері міжнародного комерційного арбітражу зазвичай високо оцінюється міжнародними та національними рейтингами, такими як Legal 500 (в першій групі), Ukrainian Handbook for Foreign Clients (в першій групі), International Law Office Client Choice 2015. Юристи нашої арбітражної практики займають перші місця у таких рейтингах, як Best Lawyers International та Who’s Who Legal: International Commercial Arbitration тощо.