Ми надаємо увесь спектр юридичних послуг у сфері міжнародного арбітражу, виступаючи у ролі радників, арбітрів та експертів.

ARBITRADE  представляє Клієнтів в арбітражі ad hoc та арбітражі за регламентами провідних міжнародних арбітражних інститутів у міжнародних комерційних, міжнародних інвестиційних, морських і сировинних спорах.

Юлія Черних, керівник практики міжнародного арбітражу, здобула кваліфікацію сертифікованого арбітра. Юлію регулярно призначають со-арбітром, одноосібним або головуючим арбітром. Вона входить до списків рекомендованих арбітрів Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України, Вільнюського  комерційного арбітражного суду, Віденського міжнародного арбітражного центру, Казахстанського міжнародного арбітражу, Центру арбітражу та посередництва ВОІВ, Суду міжнародного комерційного арбітражу при Торгово-промисловій палаті Румунії, Каїрського регіонального центру міжнародного комерційного арбітражу, Міжнародного арбітражного центру Сінгапуру, Регіонального центру міжнародного арбітражу Куала-Лампур тощо.

Наш досвід у сфері міжнародного арбітражу разом зі знанням українського законодавства дозволяє нашим юристам виступати в ролі експертів у арбітражних процесах.

Наша компанія також надає такі послуги, як складання арбітражних застережень та угод; попередня оцінка та консультації на перед-арбітражній стадії спору; отримання заходів забезпечення; робота в команді з юристами з різних юрисдикцій у складних багато-юрисдикційних спорах; скасування арбітражних рішень; визнання та виконання арбітражних рішень.