Наша команда має широкий досвід у сфері міжнародного інвестиційного права та міжнародного арбітражу. Ми представляємо інтереси міжнародних інвесторів у міжнародному арбітражі на основі двосторонніх та багатосторонніх угод про захист інвестицій. Юристи ARBITRADE брали участь у кількох арбітражних справах в Міжнародному центрі врегулювання інвестиційних спорів (ICSID) у співпраці з іноземними колегами, також наша команда залучалася до виконання рішень ICSID.

Окрім захисту в міжнародному арбітражі, до нас все частіше звертаються за консультаціями щодо належного структурування інвестицій з метою їх можливого захисту на основі відповідних міжнародних угод.

Практика ARBITRADE у сфері міжнародного комерційного арбітражу зазвичай високо оцінюється міжнародними та національними рейтингами, такими як Legal 500 (в першій групі), Ukrainian Handbook for Foreign Clients (в першій групі), International Law Office Client Choice 2015. Юристи нашої арбітражної практики займають перші місця у таких рейтингах, як Best Lawyers International та Who’s Who Legal: International Commercial Arbitration тощо.