Поєднання наших знань спортивного права з широким досвідом у сфері міжнародного арбітражу надає нам усі можливості для успішного захисту інтересів Клієнтів у Міжнародному спортивному арбітражному суді у Лозанні, Швейцарія (CAS).

Ми регулярно надаємо консультації національним спортивним федераціям та спортсменам з різноманітних питань спортивного права та врегулювання спорів у органах спортивного правосуддя міжнародного та національного рівня.

ARBITRADE пишається тривалим партнерством із Федерацією шахів України (ФШУ). Ми представляли інтереси ФШУ на засіданнях Генеральної асамблеї та Виконавчого комітету ФІДЕ (Світової федерації шахів), Генеральної асамблеї Європейської асоціації шахів, включаючи розгляд питань спортивної юрисдикції щодо Кримського півострова та спірних трансферів гравців.

Практика ARBITRADE у сфері міжнародного комерційного арбітражу зазвичай високо оцінюється міжнародними та національними рейтингами, такими як Legal 500 (в першій групі), Ukrainian Handbook for Foreign Clients (в першій групі), International Law Office Client Choice 2015. Юристи нашої арбітражної практики займають перші місця у таких рейтингах, як Best Lawyers International та Who’s Who Legal: International Commercial Arbitration тощо.