Значний досвід ARBITRADE у вирішенні спорів у сфері міжнародної торгівлі, як у судах, так і в міжнародному комерційному арбітражі, є основою нашої практики міжнародної торгівлі. Розуміючи причини виникнення міжнародних торговельних спорів, ми можемо своєчасно рекомендувати Клієнтам вдатися до ефективних засобів їх уникнення, в тому числі на етапі укладення договорів. Наша практика у сфері міжнародної торгівлі регулярно отримує високу оцінку видання Ukrainian Handbook for Foreign Clients.

Ми надаємо консультації щодо зовнішньоекономічних транзакцій та особливостей їх структурування. До сфери нашої компетенції входять такі питання, як агентські договори та договори дистрибуції, франчайзинг, торговельні розслідування, митні збори та регулювання експорту та імпорту, угоди про преференційні режими, вирішення спорів у сфері міжнародної торгівлі та інше.

Оскільки ARBITRADE є членом GAFTA та FOSFA, а також Комітету GAFTA з міжнародної договірної політики (2011-2018 рр.), ми часто консультуємо Клієнтів щодо оптимального структурування договорів купівлі-продажу сировинних товарів на основі стандартних форм GAFTA/ГАФТА та FOSFA/ФОСФА.

 

Ukrainian Law Firms:

«ARBITRADE, національна компанія з яскравим фокусом на арбітражі та судовій практиці, продовжує розвивати практику у сфері сировинної торгівлі. Враховуючи значимість аграрних клієнтів у портфоліо компанії, до неї звертаються за подальшою юридичною підтримкою.»