27 июня, 2013

Старший юрист ЮК ARBITRADE пройшов курс, присвячений арбітражу та медіації відповідно до регламентів ВОІВ

Єгор Сєров, старший юрист ЮК ARBITRADE пройшов навчання за курсом, присвяченому арбітражу та медіації згідно регламентам Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), — дистанційний курс навчання для професіоналів у сфері вирішення спорів, спрямований на вивчення основних рис і переваг процедур, розроблених Центром арбітражу та медіації ВОІВ.

Цей просунутий курс включав інформацію про Центр арбітражу та медіації ВОІВ, а також три модулі, які були присвячені медіації, арбітражу, включаючи прискорений арбітраж, а також один модуль, присвячений арбітражному виробництву згідно Регламенту ВОІВ.

Крім загального уявлення різних регламентів ВОІВ, призначених для вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності, включаючи питання виробництва медіації та арбітражу в рамках ВОІВ, управління арбітражем відповідно до Арбітражного регламенту ВОІВ, забезпечувальних заходів, матеріали курсу були зосереджені на питаннях конфіденційності, які є відмітною рисою процедур вирішення спорів у рамках ВОІВ.

Матеріали курсу були розроблені паном Девідом Плантом, фахівцем у сфері вирішення спорів в рамках ВОІВ, дійсним членом Королівського інституту арбітрів, автором «Дозволи міжнародних спорів у сфері інтелектуальної власності» (МТП, Париж 1999).

Викладачами курсу виступили Ставрос Брекулакіс (головний викладач, професор міжнародного комерційного права та арбітражу в Queen Mary, Університет Лондона), а також Анджі Реймонд, Томас Серна, Томас Шульц, Алехандро Гарсія, Родріго Перейра.