28 апреля, 2013

Старший юрист ЮК ARBITRADE виступив з доповіддю на засіданні Комітету з аграрного права АПУ на тему аграрних розписок

Єгор Сєров, старший юрист ARBITRADE, виступив з доповіддю про аграрні розписки на засіданні Комітету з аграрного права Української асоціації юристів, яке відбулося 25 квітня 2013 року. Повна назва доповіді Єгора: «Аграрні розписки. Проблеми та переваги. Перспективи застосування».

Доповідачами на засіданні також виступили Олександр Вознюк (радник “Астерс”), Іван Юрченко (радник “Василь Кісіль і партнери”), Андрій Мальований (начальник управління землеустрою, охорони і моніторингу земель Головного управління Держземагентства м. Києва), Антон Куценко (начальник управління кадастру Головного управління Держземагентства м. Києва). Модератором на засіданні виступив Олексій Колчанов (старший юрист “Астерc”).

Інші теми, що обговорювалися під час засідання, включали: питання антимонопольного законодавства в аграрному секторі України; податкові ризики, пов’язані з відсутністю реєстрації прав на землю; розпорядження сільськогосподарськими землями державної власності; кадастрово-реєстраційна система.