25 февраля, 2015

Стаття ARBITRADE «The Saga of Roehren- und Pumpenwerk Bauer GmbH» опублікована у виданні «Austrian Yearbook on International Arbitration 2015»

Стаття «The Saga of Roehren- und Pumpenwerk Bauer GmbH», авторам якої є Юлія Черних, була опублікована у виданні «Austrian Yearbook on International Arbitration» за 2015год.

У статті аналізується процедура виконання рішень іноземних арбітражних судів в Україні на прикладі виконання арбітражного рішення, винесеного Віденським міжнародним арбітражним судом на користь компанії «Roehren- und Pumpenwerk Bauer GmbH». Зокрема, стаття розглядає наслідки законодавчої реформи 2005 року, згідно з якою відповідальність за розгляд заяв про визнання та виконання перейшла від апеляційних судів до судів першої інстанції. У статті також аналізується тлумачення українськими судами такого поняття, як «належне повідомлення» в якості підстави для відмови у визнанні та виконанні відповідно до Нью-Йоркської конвенції.

«Austrian Yearbook on International Arbitration» є збірником статей, що написані провідними вченими та практикуючими юристами в галузі міжнародного комерційного та інвестиційного арбітражу. Книга публікується щорічно. У 2015 році видання присвячене праву, що підлягає застосуванню в міжнародному арбітражі, хоча в ньому також можна знайти безліч статей на інші теми.

Детальніше на сайті: http://www.ayia.at/