21 августа, 2020

Ukrainian Law Firms 2020 високо оцінив провідні практики ARBITRADE

У виданні 2020р. «Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients» було визнано лідируючі позиції ARBITRADE у трьох практиках — міжнародного арбітражу, міжнародної торгівлі, а також  у секторі агробізнесу.

Видання продовжує відзначати різносторонню компетентність фірми практично у всіх сферах як інвестиційного, так і комерційного міжнародного арбітражу. Зазначається, що команда ARBITRADE надає високопрофесійні послуги на всіх етапах спору від доарбітражного мирного врегулювання до успішного визнання і виконання арбітражних рішень в іноземних юрисдикціях. ARBITRADE незмінно входить у топ-10 фірм практики.

ARBITRADE увійшла у топ-3 юридичних фірм у галузі міжнародної торгівлі сировинними товарами. Її значний досвід у міжнародній торгівлі було відзначено так: «Фірма історично користується довірою і популярністю українських торговців сільськогосподарськими товарами, окрім того, у 2019р. вона також отримала декілька проектів від іноземних сільськогосподарських торговців щодо спорів з українськими контрагентами».

У співпраці із Наталією Пилипцевою, арбітром GAFTA, Юлія Черних, радник ARBITRADE, презентувала стислий огляд першої спеціалізованої проформи для продажу зерна і кормів, розробленої спеціально для України, – GAFTA No.78UA.

ARBITRADE також відзначена як одна з юридичних фірм-лідерів у практиці агробізнесу.

Юлія Черних, радник, була відзначена серед 5 найкращих спеціалістів в міжнародному арбітражі. Видання підкреслює її видатний досвід, зазначаючи, що «Юлію Черних регулярно призначають арбітром і експертом з питань українського права. Більше того, її було обрано віцепрезидентом Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України». Також відзначено, що Павло Тритеніченко, керуючий партнер, успішно очолює команду, яка посилилася із приєднанням Івана Ващинця на посаді партнера.

Павла Тритеніченка також відзначено як одного з 5 провідних спеціалістів у галузі міжнародної торгівлі сировинними ресурсами.

«Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients» – незалежне професійне дослідження, яке проводиться щорічно редакторською групою видання «Юридична Практика». Окрім рейтингу провідних юридичних фірм та практикуючих юристів, довідник містить широкий огляд юридичного ринку послуг в Україні та думки експертів з ключових галузей права.