30 июля, 2013

Вийшов журнал «Альтернативне вирішення спорів»

Журнал «Альтернативне вирішення спорів» — перше і єдине в Україні періодичне видання, повністю присвячене різноманітним способам альтернативного вирішення спорів, на сторінках якого обговорюються актуальні проблеми та світові тенденції альтернативного вирішення спорів.

Перший випуск журналу містить ексклюзивні матеріали Комісії ООН з міжнародного торговельного права (ЮНСІТРАЛ), переклад Рекомендацій Міжнародної асоціації юристів (IBA) щодо складання міжнародних арбітражних застережень, статті провідних іноземних фахівців з Австрії та Польщі, а також матеріали українських авторів. Зі змістом номеру можна ознайомитися за посиланням.

«Альтернативне вирішення спорів» є додатком до журналу «Право України» — загальнонаціонального науково-практичного юридичного видання, що виходить з 1922 року.

В даний час журнал виходить в електронній формі двічі на рік і доступний до передплати. Другий випуск видання готується до друку і буде присвячений освітнім ініціативам у сфері альтернативного вирішення спорів.

Починаючи з другого номера видання виходитиме російською мовою. Головним редактором журналу є Юлія Черних, FCIArb, C.Arb, партнер ЮК Арбітрейд.