16 октября, 2013

Юлія Черних прочитала курс з морського арбітражу в Бразилії

30 вересня 2013 Юлія Черних C.Arb., Партнер ЮК ARBITRADE, на запрошення Королівського інституту арбітрів (Великобританія), Інституту моря і портів Imapor (Бразилія) та Фундації морських досліджень Femar (Бразилія) провела перший курс з морського арбітражу у м. Ріо де Жанейро в Бразилії .

Захід відкрили вітальними словами адмірал Лучіо Фернандез (президент Фундації морських досліджень Femar) і Маріанна фон Лачман (представник Інституту моря і портів, голова правління інтегрованої групи компаній у сфері морської логістики Lachmann ) .

Курс об’єднав в собі теоретичну і практичну частини. Були розглянуті особливості арбітражів ad hoc та інституційних арбітражів, характерні риси арбітражних розглядів по найбільш часто вживаним при вирішенні морських спорів арбітражних регламентам, застосовне право в арбітражі, особливості складання арбітражних угод, складності, пов’язані з укладенням арбітражної угоди допомогою відсилання і інкорпорування інших умов, терміни для збудження арбітражних процедур, формування складу арбітрів, питання винесення арбітражного рішення, його виконання, забезпечувальні заходи, в т.ч. у вигляді арешту суден, арбітражні витрати та багато іншого. Значна увага приділялася практиці морських арбітражів Лондонської асоціації морських арбітрів (LMAA Terms 2012, LMAA Small Claims Procedure 2012).

Захід зібрав понад 60 учасників, серед яких були юристи, що спеціалізуються в морському праві, капітани, юристи страхових і нафтовидобувних компаній, представники національних федерацій морських агентів та органів державної влади Бразилії .

Учасник курсу начальник відділу страхування Petrobras Transporte SA — Transpetro Луїз Кабрал зазначив , що це було поворотне захід , що допомагають зрозуміти арбітраж і великий крок у встановленні його концепції в Бразилії » Пауло Бесса , партнер Bessa , Homem de Carvalho & Goncalves додає « курс допоміг мені зрозуміти арбітраж і відкрити нові професійні горизонти . Відмінний досвід ».

Коментує керуючий директор Інституту моря і портів Леонардо Фернандез:

«Наприкінці минулого місяця Інститут моря і портів Imapor у партнерстві з Королівським інститутом арбітрів з успіхом провів свій перший «Вступний курс з морського арбітражу». Курс був проведений після створення Бразильського центру морських арбітражів для вирішення спорів у морській сфері в Бразилії.

Викладачем виступила Юлія Черних, що зуміла вміло, дуже вдумливо, в об’єктивній і ясній манері викласти матеріал, що охоплює арбітражні принципи, процедури та практичні завдання. Учасники (юристи, капітани далекого плавання, морські інженери тощо) були дійсно вражені широкими можливостями, що відкриваються після проходження курсу. Отримані знання дозволять їм забезпечити швидкі, низькі за витратами і технічно продумані рішення у своїй області. Завдяки їх позитивним відгуками, ми впевнилися, що це тільки початок захоплюючої подорожі з навчання морського арбітражу в Бразилії, а також тривалої співпраці з Королівським інститутом арбітрів».

Юлія Черних, викладач курсу:

«Морський арбітраж є досить затребуваним в Бразилії . Було приємно і відповідально працювати з підготовленою аудиторією. Курс розроблявся і узгоджувався більше трьох місяців як усередині Королівського інституту арбітрів , так і безпосередньо з бразильськими колегами».