25 декабря, 2013

Юрист ЮК ARBITRADE виступила на круглому столі з арбітражу в Хмельницькій торгово-промисловій палаті

Юрист практики міжнародної торгівлі та арбітражу Сорохтей Ярослава виступила на круглому столі «Арбітраж, як засіб захисту бізнесу: міжнародний арбітраж та третейський розгляд – сучасні тенденції і новації», що відбувся 20 грудня 2013 року в конференц-залі Хмельницької торгово-промислової палати.

Ярослава доповідала на тему «Арбітражна угода як основа захисту прав суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності». Співорганізаторами заходу виступили: Хмельницький університет управління та права, Хмельницька торгово-промислова палата, Хмельницький осередок Асоціації Правників України, Третейський суд при Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати та Юридична компанія ARBITRADE.

Під час круглого столу учасники обговорювали шляхи розвитку міжнародного комерційного арбітражу в Україні. У роботі круглого столу взяло участь 65 осіб – це  були представники органів державної влади, незалежних самоврядних організацій, які представляли інтереси підприємців, а також фахівці у сфері арбітражного розгляду і вирішення комерційних спорів. Модератором заходу виступив Володимир Нагнибіда (декан юридичного факультету Хмельницького університету управління та права, к.ю.н., доцент, ACIArb).

Співдоповідачами на круглому столі також були Тарас Шепель, Голова Третейського суду при Українському національному комітеті Міжнародної Торгової Палати, заступник Голови Третейської палати України та Володимир Нагнибіда. Цей захід став черговим кроком у допомозі бізнес-спільноті Хмельниччини продуктивно вести свій бізнес та захищати власні права та інтереси.